Продати бу і новий швейцарський годинник Franck Muller

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля оригінальних годинників Franck Muller

Покупка швейцарського годинника може обернутися для Вас вдалою угодою! Завдяки унікальному сервісу компанії «WatchTrade» кожен власник брендових аксесуарів, будь то ювелірні прикраси всесвітньо відомих марок або мобільні телефони Vertu, зможе продати їх максимально вигідно і в найкоротші терміни. Привабливі умови допоможуть провести викуп годинника Franck Muller в Києві або нових з залученням професійних експертів даної галузі, зберігши Ваші кошти на окрему експертизу. Скупка наручного годинника великих швейцарських брендів завжди проводиться у відповідності з інтересами клієнтів і гарантує вигоду для обох сторін.

Швейцарський годинник Franck Muller

Прекрасний наручний годинник Franck Muller є твором обдарованого годинникового майстра сучасності Франка Мюллера і, не дивлячись на молодий вік, здобули повагу великого кола поціновувачів сучасного мистецтва.

Кожна модель авторських винаходів, що втілює традиції та досвід талановитих женевських майстрів, вражає уяву переплетенням складних деталей і дорогого оздоблення. Для виготовлення своїх аксесуарів компанія використовує метали найвищої якості та проби. Це може бути 18-каратне золото, платина 950 проби. Число складових елементів конструкції коливається між 300-500, а деяких надскладних моделях цифра досягає 1400.

Перед виходом в світло корпус кожної моделі годинника проходить безліч стадій обробки, в тому числі контроль процесів створення і складання. Високий рівень професіоналізму майстрів компанії підтверджує проба «Cle de Geneva», нанесена на корпус. Характерні зовнішні риси продукції марки відображають опуклі циферблати в стилі «guilloche soleil ou». В якості додаткової переваги якісних механізмів виступає особливий метод полірування годинникового скла з міцних кристалів сапфіру. Характерний для марки спосіб гравіювання так само багато в чому є заслугою свого талановитого автора Франка Мюллера, який приніс в жертву більше кількох сотень технічних креслень і трьох місяців багатоетапної підготовки.

Сучасне становище молодої марки наручного годинника досягло рівня стабільного розвитку та фінансового процвітання. Засновник бренду розширив виробництво до шести технічних майданчиків, поширюючи продукцію в понад сотню країн. Із найбільш вражаючих колекцій обдарованого дизайнера відомий швейцарський годинник Franck Muller Crazy Hours або Vegas. Модель Aeternitas Mega отримала звання одного з найскладніших наручних годинників у світі.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Chronoswiss. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит