Продати нові та бу ювелірні вироби та прикраси - Watch Trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати ювелірні вироби

Ювелірні прикраси, створені професійними майстрами-ювелірами відомих брендів дорогоцінних металів та каміння - завжди були і будуть у ціні. Навіть колишні в вживанні ювелірні вироби відомих політиків та зірок, що виставляються на аукціонах, завжди коштують дуже дорого і купити їх можуть тільки достатньо заможні люди.

Але якщо старовинна або нова прикраса відомого ювелірного будинку, яку ви отримали у спадок або у подарунок, ви все одно не носите, або вам терміново потрібні гроші, продати його не так легко, як здається. Звертатися необхідно лише в перевірену компанію, яка забезпечить вам повну конфіденційність угоди, безпеку та запропонує його реальну вартість.

Наша компанія Watchtradeпрацює на ринку покупки ювелірних виробів виробів, брендових телефонів та швейцарських годинників вже п'ять років, і саме у нас, щоб продати нові та вживані ювелірні вироби відомого бренду, вам потрібно лише зателефонувати, вказаному на сайті, щоб замовити його попередню оцінку.

Як проводиться покупка брендових ювелірних виробів у Watchtrade?

Перша попередня оцінка проводиться за отриманою фотографією виробу, і лише після огляду його фахівцем, виходячи з його зовнішнього вигляду, стану, цілісності, вам повідомляється реальна ціна прикраси, яку ви за нього отримаєте!

На нашому сайті ви можете вивчити всю інформацію про нашу компанію, або зателефонувати нам, якщо у вас є питання про продаж виробу та умови угоди.

Watchtrade - це завжди реальні ціни та вигідні умови!

У нашій компанії ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам, і продати як нове, так і ювелірний виріб, що був у вжитку,  у нас завжди вигідно – і за умовами та за ціною! Щоб переконатися у цьому, просто порівняйте їх з іншими пропозиціями, і ми впевнені, ви все одно повернетесь до нас. Ми постійно проводимо контроль ринкових цін для них коригування, і наша пропозиція завжди конкурентоспроможна та вигідна!

Звертаючись у скуповування або до невідомого продавця, ви ризикуєте або отримати мізерну суму за свій виріб, як за лом, або взагалі стати здобиччю шахраїв! Тому не ризикуйте та звертайтесь до нас за продажем своєї прикраси.

Ми дбаємо про репутацію нашої компанії, і зробимо все, щоб ви залишилися задоволені проведеною угодою! Якщо ви не бажаєте продавати прикрасу, але вам потрібні гроші, ви можете залишити його у нас під заставу на дуже вигідних умовах!


Ми купуємо нові та ювелірні вироби/прикраси відомих ювелірних брендів.

Якщо ви бажаєте продати ювелірний виріб, достатньо зателефонувати за телефоном 067 914 44, для попередньої оцінки.

При оцінці прикраси ми враховуємо зовнішній вигляд, загальний стан ювелірного виробу.

Ознайомитися з перевагами роботи нашої компанії та дізнатися більше про вражаючу асортимент швейцарських брендів можна на головній сторінці.

Відправити запит