Продати телефон Vertu новий або бу - Watch Trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати телефон VERTU

Зібрані вручну унікальні та дорогі телефони VERTU відносяться до елітних аксесуарів, які доступні не кожному. До них достоїнствам можна віднести - висока якість виробу, оригінальний дизайн та високу функціональність. Ці індивідуальні моделі телефонів мріє мати кожен, хто цінує якість та престиж! Але якщо ви вже власник цього телефону, та хочете продати його, то перед вами відразу стає питання, де це зробити, щоб не помилитися в ціні, і не витратити на це занадто багато часу?

Наша компанія Watchtrade працює на ринку більше п'яти років, і за час своєї роботи змогла здобути репутацію надійного покупця швейцарського годинника,  ювелірних виробів та телефонів VERTU.

Watchtrade - ми пропонуємо лише найкращі ціни та умови!

У нашій компанії Ви можете продати свій оригінальний телефон за чудовою ціною. Всі види угод ми проводимо на максимально комфортних умовах для наших клієнтів та забезпечуємо їхня повна конфіденційність та безпека.

У нас ви можете продати телефон VERTU або модель телефону іншого відомого бренду швидко та вигідно. Ми приймаємо рішення за телефоном, вказаним на сайті, після того, як по фото проведемо попередню оцінку та повідомимо вас попередню вартість виробу. Після більш ретельного огляду нашого експерта, який оцінить зовнішній вигляд виробу, його популярність на ринку і працездатність, вам буде названо його остаточну ціну!

Чому краще звертатись за продажем телефону  в  Watchtrade?

Продавати телефон самостійно - невигідно та накладно. Який би спосіб продажу ви не вибрали -  знайти покупця на таке дорогий виріб ви зможете тільки через тривалий час, а міжнародні аукціонні будинки мають жорсткі умови, виконувати які також буде занадто не вигідно. А якщо гроші вам потрібні зараз?

Watchtrade  завжди йде назустріч своїм клієнтам, і вся угода, до якої входить оцінка виробу та його продаж завжди проводиться в максимально короткі терміни! З нами ви зможете продати свій телефон набагато швидше та простіше. У нашій компанії завжди здійснюється контроль над ринковими цінами, і всі наші пропозиції конкурентоспроможні та вигідні!

Якщо ви не хочете продавати свій телефон, але при цьому терміново потребуєте грошей, ми пропонуємо вам залишити їх у нас як заставу, і після оцінки телефону завжди готові зробити вам індивідуальну пропозицію та повідомити суму можливої застави, яка вас влаштує!

У комісійному залі телефонів можна підібрати стильний та технологічний VERTU.

Наша компанія купує нові та вживані (Б/У) телефони VERTU та телефони інших елітних брендів.

Якщо ви бажаєте продати телефон VERTU, достатньо зателефонувати за телефоном 067 914 44, для попередньої оцінки.

При оцінці телефонів ми враховуємо популярність моделі і кінцевий стан телефону.

Відправити запит