Продати швейцарський годинник Chronoswiss. Скупка бу годинник у Києві

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Викуп брендових годинників Chronoswiss

Онлайн-сервіс «WatchTrade» здійснює викуп годинників Chronoswiss в Києві та нових на найприємніших для майбутніх клієнтів умовах у порівнянні з представниками аналогічних послуг. Експерти в області аналізу якості ювелірної продукції, дорогих годин і консультанти компанії допоможуть кожному бажаючому продати свої прикраси якомога виграшніше. Асортимент онлайн-вітрини включає наручний годинник Chronoswiss найпопулярніших серійних видань молодого бренду, а також ювелірні прикраси інших найбільших у світі ювелірних виробників. Компанія «WatchTrade» здійснює також ряд паралельних послуг, серед яких скуповування телефонів вищої якості Vertu та купівля нової або колишньої у використанні ювелірної продукції.

Швейцарські годинники Chronoswiss

Щодо молода годинникова марка Chronoswiss була створена Гердом-Рюдігером Лангом в 1981 році в Мюнхені. Відкриття невеликої майстерні з виробництва та ремонту хронографів стало втіленням дитячої мрії талановитого майстра, який прагнув здобути найвищу освіту в сфері годинного виробництва, щоб якнайкраще підготуватися до цієї знаменної події. Любов Ланга до традиційної механіки допомогла йому швидко стати на ноги і вивести компанію на вершину світової слави, не дивлячись на стабільне зростання конкуруючих брендів, що використовують кварцові технології в розробці годинників.

Не дивлячись на те, що історія існування бренду налічує більш ніж три десятки років, вінтажний стиль продукції Chronoswiss став одним з найпопулярніших в сучасній моді. Завдяки незмінним концепціям виробництва Герда-Рюдігера Ланга, в якості яких чільне місце займають традиційне ручне складання і механічна база конструкції годинника. Перед випуском кожної моделі швейцарського бренду їй видається сертифікат якості з підписом Ланга і присвоюється свій унікальний порядковий номер. Безмежне кохання засновника годинникового будинку переслідувало його у всіх напрямках діяльності марки, де він розробляв дизайн для майбутніх шедеврів або брав участь у всіх етапах ручного складання механізму.

З особливих досягнень бренду відомий годинник Chronoswiss з вічним календарем випущений в 1987 році. Велика форма корпусу і заводна головка, що повторює контури цибулини, в поєднанні рифленого обідка є характерними елементами вінтажного стилю марки і наш час.

Наступні моделі «Rattrapante», «Opus», «Cabrio» та «Pathos» надійно зміцнили позиції молодої прогресивної марки на арені годинного мистецтва, що дозволило скелетонам Chronoswiss носити звання одних з найкрасивіших механізмів. /p>

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських годинникових брендів, одним із яких є Omega. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит