Продати швейцарський годинник Daniel Roth. Викуп бу годинника

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати годинник Daniel Roth

Сучасна компанія «WatchTrade» допоможе кожному клієнту приєднатися до високого годинникового мистецтва швейцарського наручного годинника, поринути в світ розкоші неперевершених ювелірних прикрас провідних світових брендів. Купівля будь-якої продукції з асортименту сервісу максимально вигідна для обох сторін, адже цінова політика компанії одна з найприємніших в Україні на сьогоднішній день, а ряд додаткових послуг відкриває цікаві можливості для тих, кому необхідно швидко продати свої аксесуари або годинники Daniel Roth в Києві бу. В якості ще одного виду діяльності інтернет-сервісу «WatchTrade» виступає скуповування нових або колишніх у використанні мобільних телефонів британської компанії Vertu.

Швейцарський годинник Daniel Roth

Унікальна форма корпусу швейцарських годинників Daniel Roth у вигляді усіченого кола знайома широкому колу цінителів аксесуарів високої якості марки з 1989 року. Постійність, з яким засновник марки Деніель Рот дотримується оригінального стилю в своїх розробках, зачіпає всі сфери виробництва механізмів. Незалежно від складності, набору функціональних можливостей, розміру або використовуваних матеріалів, форма корпусу завжди незмінна і стала характерною для молодої марки.

Після зміни керуючого компанії на Жеральда Родена в 1999 році, виробництво трохи зменшує оберти, впроваджуючи інноваційні рішення нового лідера, проте незабаром марка знову змінює своє становище і переходить в склад групи компаній Bulgary. З цього часу успіх супроводжує кожну нову розробку бренду, який в результаті потужного фінансового впливу коштів повністю змінив виробничий цикл на розробку елементів деталей в рідних стінах цеху. Професійне комп'ютерне обладнання дозволяє використовувати в роботі програми CAD, перетворюючи ескізи в тривимірні елементи механізмів. До того ж новий цикл виробництва знаходиться в умовах постійного контролю і тестування, забезпечуючи високий рівень якості продукції.

Фінансування нового власника Bulgary допомогло марці відновити свої сили і продовжити випуск оригінальних стильних аксесуарів, збільшивши при цьому обсяги продукції і відповідно прибуток компанії.

Сумною звісткою для цінителів марки Daniel Roth стало усунення від справ Даніеля Рота, талановитого засновника швейцарського бренду, що залишив годинний будинок з особистих причин. Без свого майстра майбутнє марки було важко уявити, проте виробництво, як і раніше, процвітає і продовжує дотримуватися традиційних етапів ручного складання та унікальної форми циферблату.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Blancpain. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит