Продати швейцарський годинник Blancpain - Watch trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля годинника Blancpain

Досягнення сучасних технологій надають широкі можливості для онлайн-покупок через інтернет. Все більша частина клієнтів віддають перевагу саме такому способу, в результаті якого купівля необхідного товару відбувається в комфортних умовах будинку у комп'ютера. Онлайн-сервіс «WatchTrade» надає масу послуг і варіантів як придбання, так і продажу ювелірних виробів, швейцарських годинників або брендових мобільних телефонів. Компанія «WatchTrade» надійно зарекомендувала себе на ринку України і здійснює викуп годинників Blancpain в Києві бу нових і одних з кращих в ринкових умовах. Індивідуальна консультація менеджерів компанії допоможе оцінити Ваш товар і продати його якнайвигідніше. Для власників аксесуарів від провідних світових ювелірних будинків серед можливостей інтернет-магазину «WatchTrade» працює скупка нових або колишніх у використанні коштовностей.

Швейцарський годинник Blancpain

Історія існування швейцарської мануфактури Blancpain налічує вже понад 280 років успішного виробництва і процвітання, починаючи від дати її заснування в 1735 році. Продукція бренду Blancpain, який виступає в якості однієї з найстародавніших діючих годинних марок є володарем величезної кількості нагород та досягнень у сфері годинного мистецтва. Не дивлячись на склад управлінської ланки, що постійно змінюється, фінансові та політичні кризи, швейцарський годинник Blancpain продовжує підживлювати світове визнання новими колекціями та винаходами.

Засновником годинного будинку і автором незвичайного надскладного механізму, що приніс першим успіх компанії, став відомий Жан Жак Бланпен, який зумів реалізувати в одній конструкції одночасно кілька найскладніших функцій, таких як турбійон, календар місячних фаз, вічний календар, хронограф і   Хвилинний репетитор. Сам механізм, вбудований конструкцією, вражав невеликим розміром і отримав назву на честь року випуску «1735».

Сучасна продукція марки продовжує втілювати початкові принципи свого засновника в основних елементах, таких як ручне складання та дотримання класичних стильових рішень в оформленні годинникових механізмів. Рішення консервативних власників фабрики спричинило за собою масу труднощів і неодноразові виробничі паузи, викликані лавиною конкуруючих фірм-виробників кварцового годинника, проте майстри мануфактури твердо йшли вперед, залишивши кварцові технології іншим маркам.

З найвідоміших моделей годинникового будинку представлені жіночі швейцарські годинники Blancpain Ladybird і Fifty Fathoms. Тоді як перший механізм став володарем найменшої автоматичної конструкції круглої форми, другий допомагав дайверам у досягненні професійних рекордів у підводному спорті.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Rolex. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит