Продати бу і новий швейцарський годинник Cartier

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Викуп бу і нових годинників Cartier

Багатий вибір онлайн-сервісу «WatchTrade» прийде по душі будь-якому шанувальнику марки Cartier, оскільки асортимент магазину містить як найпопулярніші колекції швейцарського бренду, так і рідкісні ексклюзивні моделі. Для щасливих власників механізмів даної марки компанія «WatchTrade» пропонує викуп годинника Cartier в Києві або нових, оцінюючи вартість аксесуара в результаті професійної експертизи фахівців даної сфери. Завдяки такій послузі власник дорогих годинників або ювелірних прикрас зможе продати свої аксесуари якомога дорожче. З паралельних напрямків роботи компанії «WatchTrade» до уваги клієнтів пропонується скуповування дорогоцінних ювелірних прикрас та покупка іміджевих телефонів Vertu.

Швейцарські годинники Cartier

Ніхто не міг передбачити масштаби виробництва компанії Cartier, відкритої молодим підмайстром Луї-Франсуа Картьє в 1847 році. Однак майстерність і завзяття засновника послужили відмінним стартом для процвітання бренду, і незабаром марка Cartier стала відома навіть у найдальших куточках світу.

Одне з перших замовлень ювелірної продукції для відомого в історії правління Франції монарха Наполеона III, відіграло в розвитку марки ключову роль. Блискуче втілення ідеї монарха привернуло увагу інших високопоставлених чинів і членів імператорської рідні, в рази збільшивши вартість творів небаченої краси Cartier. Наручний годинник Cartier в якості окремої виробничої лінії стали виходити з 1888 року, і відразу підкорили серця заможної публіки. Бочкоподібна форма корпусу жіночих годинників «Tonneau» в мить перетворилася на культову, і довгий час була однією з моделей марки, що найбільше продаються. Інкрустація аксесуара з платини великим рубіном, сапфіром або натуральними перлами для даної моделі є характерними деталями стилю модного будинку і в наші дні.

Список найдорожчих наручних годинників кінця XIX століття незабаром поповнився ще одним твором майстерності Луї-Франсуа Картьє під назвою Tank, натхненням для створення якого стала Перша світова війна. Прямокутна форма корпусу повторювала обриси холодної залізної машини і втілювала ідею автора якнайкраще. У комплект гучного механізму входив механічний або кварцовий калібр двострілкового хронографа, доповненого вічним календарем. Чоловічий годинник Cartier Pasha, виконаний на замовлення заможного паші Марракеша в 1933 році крім неперевершених зовнішніх даних володіли властивістю водонепроникності і високою точністю.

Сучасне виробництво годинникового будинку Cartie зайняло тверді позиції і щорічно радує шанувальників шикарних аксесуарів новими колекціями, що надають чималий вплив на світову моду. Сама марка входить до складу об'єднання компаній виробників предметів розкоші Richemond.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Bell & Ross. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит