Продати бу і новий швейцарський годинник Bell & Ross – Watch Trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати годинник Bell & Ross

Сучасний онлайн-сервіс «WatchTrade» пропонує викуп годинників Bell &Ross в Києві бу і нових на найприємніших для клієнта умовах. Інтернет-сервіс «WatchTrade», що володіє високою репутацією в Києві, гарантує порядність та індивідуальну експертну оцінку кожному бажаючому продати годинник Bell & Ross. Онлайн-каталог «WatchTrade» пропонує каталог нових і вживаних наручних аксесуарів Bell & Ross. До переліку додаткових послуг компанії «WatchTrade» входить скупка прикрас відомих світових брендів, а також купівля телефонів класу люкс.

Швейцарськиі годинники Bell & Ross

Історія компанії Bell & Ross почалася в недалекому 1992 році в результаті успішного творчого тандему дизайнера Карлоса А. Росіль і спеціаліста аерокосмічного виробництва Бруно Беламіша. Метою такого непередбаченого союзу стало виробництво надточних і надійних наручних механізмів для професійних льотчиків-винищувачів. Революційні моделі марки внесли кардинальні зміни в існуючі на момент їх створення стильові напрями, особливо в області спортивного годинника. Сучасний каталог продукції Bell & Ross налічує величезну кількість шанувальників не тільки серед професійних льотчиків і пілотів, але відомих спортсменів, автогонщиків і навіть космонавтів.

Ще однією характерною рисою продукції спортивних колекцій бренду є їх надійна конструкція, здатна витримати всілякі екстремальні умови різних видів спорту. Для цього напрямку марка виробляє механічні і кварцові моделі, здатні переносити перепади температури, атмосферного тиску і швидкісного прискорення. У багатьох примірниках годинника Bell & Ross спостерігається схожість циферблату годинника з приладовою кабіною пілота, де круглий циферблат на прямокутній основі забезпечує найкращу читабельність в будь-яку погоду і будь-яку погоду.

Центральний офіс марки розташовується в Парижі, тоді як безпосереднє виробництво та збирання механізмів в швейцарському місті Ла-Шо-де-Фоне. Навіть ремінці для аксесуарів бренду виготовляються окремо в Бельгії.

Для оформлення циферблатів майстра Bell & Ross використовують переважно двоколірну палітру з бежевих та чорних відтінків. Саме завдяки поєднанню таких кольорів технологічний вигляд наручного годинника спричинив за собою ще одну назву, відому в народі як «інструментальний годинник». Популярність однієї з найвідоміших колекцій швейцарської марки Vintage прийшла в результаті їх екстравагантної форми, що імітує контури хронографа. Для сучасних серійних версій Vintage і Military ремінці і циферблати випускаються в кольорі хакі. Для любителів гламурного шику марка приберегла чарівні серії Jumping Hour і Big Date, що залишили незабутнє враження в серцях безлічі досвідчених шанувальниць.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Piaget. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит