Продати швейцарський годинник Breitling. Скупка бу годинник у Києві

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати оригінальний годинник Breitling

Широкий асортимент онлайн-сервісу «WatchTrade» сподобається навіть найдосвідченішим цінителям вартового виробника Breitling, оскільки містить як найпопулярніші моделі швейцарської марки, так і ексклюзивні механізми. Для існуючих власників культових екземплярів компанія здійснює викуп годинника Breitling в Києві бу або нових, оцінюючи вартість механізму за допомогою професійних експертів у даній сфері. Таким способом власник дорогих годинників, ювелірних прикрас або телефонів преміум класу зможе продати стильні аксесуари з помітною фінансовою вигодою, зберігши гроші на окрему експертизу. Робота компанії «WatchTrade» охоплює різні напрямки, серед яких скуповування ювелірних прикрас з дорогоцінним камінням та купівля іміджевих телефонів Vertu.

Швейцарський годинник Breitling

У 1884 році молодий талановитий майстер Леон Брайтлінг став засновником одного з найвідоміших у наш час швейцарських годинникових брендів Breitling.

Першою продукцією, що залишає стіни невеликої майстерні в Сент-Ім'ї, стали високоточні хронографи. За кілька років виробництво майстерні набрало великих обертів, і автор складних творів прийняв рішення перенести мануфактуру в Ла-Шо-де-Фон, древню столицю годинного ремесла, де сімейну справу змогли продовжити його спадкоємці син Гастон і син Гастон.

У руках кровних послідовників Брайтлінга компанія продовжувала розвиватися і збільшувати фінансові доходи. До заслуг Гастона відносять секундомір з точністю до однієї десятої секунди, а також механізм хронографа з автономною кнопкою управління. Розробки Віллі відомі сучасному суспільству культовими моделями Chronomat і Navitimer, що володіють найвищою якістю і зовнішніми даними, що привернули увагу Королівських Повітряних сил Великобританії.

Виробнича концепція швейцарської марки «інструменти для професіоналів» відома серед професійних льотчиків і авіаторів по всьому світу, знайшла своє втілення в звичному вигляді хронографа, що встиг стати головним елементом іміджу годинникового будинку.

Каталог винаходів бренду містить моделі для людей різних видів спорту та професій, вимушених знаходиться в складних, а в деяких випадках навіть екстремальних професіях. Льотчики, автогонщики, альпіністи і дайвери - всього лише невелика частина шанувальників надійних надточних хронографів Breitling.

Виготовлення продукції марки відбувається з використанням як кварцових, так і класичних технологій з елементами механічного складання, як, наприклад, в колекції Chronomat. Додатковим доказом успіху і лідерських світових позицій для бренду є наявність сертифіката COSC, виданого Інститутом тестування хронометрів Швейцарії за високий рівень якості товару Breitling.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Bovet. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит