Продати швейцарський годинник Bovet. Викуп бу годинника

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Продати брендовий годинник Bovet

Сучасний онлайн-сервіс «WatchTrade» пропонує викуп годинників Bovet в Києві бу нових на найвищих цінових умовах по порівнянню з іншими представниками подібних послуг. Для того, щоб покупка пройшла найбільш вдало для обох сторін, в компанії працюють професійні експерти і консультанти, здатні надати допомогу в оцінці годинникових механізмів швейцарського бренду. Для власників дорогої ювелірної продукції, що володіє надійною репутацією інтернет-сервіс «WatchTrade» допоможе кожному клієнту продати свої прикраси за найвиграшнішими цінами. Каталог інтернет-магазину «WatchTrade» містить наручні аксесуари Bovet з різних відомих колекцій бренду. В якості додаткових послуг «WatchTrade» представлено скуповування люксових мобільних телефонів та дорогої ювелірної продукції від провідних світових торгових марок.

Швейцарський годинник Bovet

Відомий швейцарський бренд Bovet був заснований в далекому 1822 році братами Бове в одному з живописних китайських портів Кантон. Едуард Бове з самого дитинства мріяв виробляти годинник, саме він виявився найбільш наполегливим з п'яти молодих братів в просуванні власного виробництва. Заручившись підтримкою свого батька, вмілого годинникара з Флер'є, мануфактура Едуарда зуміла пережити нестабільне становище, що виникло в результаті повалення Наполеона в 1814 році.

Починаючи торгівлю статуетками, сувенірами та наручним годинником, Едуард швидко вивчив смакові переваги місцевої публіки і почав виробляти свої власні годинникові механізми. Дивовижні години обдарованого автора припали на смак китайським аристократам і представникам влади і розкуповувалися за рекордно короткий час. Слава про талант Едуарда Бове і його годиннику досягла порогу імператорського будинку, і хвилини лише казково багаті чиновники і знатні люди могли собі дозволити купити годинник Bovet. Коли потенціал китайського ринку був вичерпаний, виробництво бренду перемістилося в Швейцарію, де і продовжує свою роботу в наш час.

Асортимент продукції, випущений на рідній землі став різноманітнішим і ще більш вражаючим публіку. Численні моделі чудової краси володіли також надійними технічними якостями та функціональними можливостями. Гіпнотичні розписи ручного гравіювання циферблатів наручного годинника Bovet заслуговують на звання витвору мистецтва і в наш час цінуються незвичайно високо.

У доповнення до високоякісних матеріалів, задня кришка механізму у всіх моделях була прозорою, надаючи погляду власників розкішний механізм зсередини. Особлива форма секундної стрілки повторювала контури змії, вдало виділяючи годинник Bovet на тлі інших конкуруючих марок.

Сучасним послідовником і власником легендарного вартового будинку є Паскаль Раффі, який подарував компанії майбутнє в 1997 році, викупивши її на аукціоні.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є HUBLOT. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит