Продати швейцарський годинник HUBLOT. Викуп бу годинника

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля бу і нових годинників HUBLOT

Сучасна компанія «WatchTrade» пропонує своїм клієнтам широкий спектр послуг та продукції виключно з офіційною гарантією провідних світових виробників предметів розкоші на найвигідніших умовах. Комфортний сервіс онлайн-каталогу продукції гарантує викуп годинника Hublot в Києві бу або нових на максимально вигідних цінових позиціях! Купівля ексклюзивних моделей люксового бренду принесе задоволення кожному українському поціновувачу легендарної марки, варто лише зателефонувати нам по телефону. Для власників, які бажають розлучитися зі своїми розкішними аксесуарами, компанія «WatchTrade» допоможе продати їх за пристойну грошову винагороду! В якості паралельного виду діяльності нашого сервісу виступає скуповування оригінальної продукції швейцарської якості, таких, як ювелірні прикраси, телефони Vertu або брендовий наручний годинник.

Швейцарський годинник Hublot

Знаменита годинникова марка Hublot з'явилася в 1980 році завдяки Карло Крокко, спадкоємцю династії годинникарів, який очолив сімейне виробництво після смерті свого батька. Талановитий майстер довго не міг уявити світові своє бачення ідеального механізму, вивчаючи існуючі пропозиції на ринку і затягуючи відкриття масового виробництва годинних колекцій. Витративши кілька років на розробку авторської лінії, майстер визначив в підсумку власний оригінальний стиль швейцарського наручного годинника. Неформальний дизайн винаходів Карло Крокко як не можна, до речі, розбавив застиглий конформізм кінця 20-го століття і пожвавив традиційний погляд на годинникові механізми.

Швейцарський годинник Hublot з першої лінії майстра вийшли в світло під логотипом MDM Geneva, що передує сучасній назві «Hublot», і тут принесли приголомшливий успіх молодій марці. Колекція різко виділялася неординарністю і екстравагантністю обробки поєднуючи здавалося б непоєднувані елементи, такі як золотий корпус великих розмірів і каучуковий ремінець. Морська тематика винаходу Крокко втілилася в незвичайній формі корпусу годинника, що повторює форму суднового ілюмінатора.

Незабаром жодна сфера екстремального спорту не обходилася без оригінальних годинників Hublot , що володіють вражаючими технічними характеристиками і високого рівня якості. У наступних колекціях бренду тема бортового ілюмінатора також мала продовження, розширивши список матеріалів для виготовлення механізмів. Титан, матована сталь, кераміка, каучук, рожеве і жовте золото залишаються одними з найпопулярніших матеріалів виробництва марки і в наш час.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Longines. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит