Продати швейцарськиі годинники A. Lange & Sohne. Скупка бу годинник у Києві

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Викуп годинників A. Lange & Sohne

Унікальний онлайн-сервіс «WatchTrade» гарантує викуп годинника A.Lange &Sohne в Києві бу нових і на найвигідніших для клієнта умовах. Володіючи бездоганною репутацією в Києві, інтернет-магазин «WatchTrade» гарантує чесність та індивідуальну консультацію кожному бажаючому продати годинник A. Lange & Sohne. Прозора цінова політика представленого онлайн-каталогу дозволить оцінити красу годинникових шедеврів відомої марки без зайвих переживань за свої кошти, пропонуючи увазі клієнта асортимент як нових так і вживаних наручних аксесуарів A.  До переліку додаткових послуг компанії «WatchTrade» входить купівля прикрас від провідних світових ювелірних будинків, а також скупка телефонів преміум класу. Шведський годинник A.

1845 ознаменував народження відомого годинникового бренду A. Lange and Sohne, історичні витоки якого беруть початок серед мальовничих ландшафтів саксонських Рудних гір. Талановитий амбітний майстер і патріот своєї країни, Фердинанд Адольф Ланге, рішуче налаштований змінити існуючу в Саксонії на час проблему з працевлаштуванням місцевого населення, запропонував уряду свій варіант виходу з. Для заснування виробництва механічних годинників Ланге були потрібні великі грошові інвестиції, і замість на нові робочі місця для населення, уряд надав Фердинанду фінансову підтримку. Смілива витівка обдарованого годинникара і засновника мануфактури незабаром принесла свої плоди, подарувавши цінителям вартового мистецтва безліч революційних винаходів, що відрізняють часовий бренд високою якістю і незвичайним стелем виконання по сьогодні.

Після смерті видатного Ланге, сімейну справу легендарної марки продовжили його сини, Ріхард та Еміль, випускаючи продукцію під відомим сьогодні логотипом A.Lange and Sohne. Успіх сімейної справи, яким брати Ланге насолоджувалися з дитинства, викликаний любов'ю і глибокою повагою до творчості свого батька, допоміг спадкоємцям залишитися на плаву і з гордістю продовжити втілювати ідеї. До того ж, Еміль і Ріхард залишалися вірними початковим цілям створення фабрики, і, розширюючи виробництво, забезпечували населенню працевлаштування та стабільний дохід.

З найперших винаходів провідного годинникового бренду найбільший успіх завоювали кишенькові швейцарські годинники A. Lange and Sohne «Віковий турбійон», прикрашені дивовижною емалевою мініатюрою Мінерви на тлі Парижа. Годинник з портретом короля Німеччини в дивовижній інкрустації діамантів стали наступним шедевром марки.

Створений в 1902 році кишеньковий годинник для Хайнріха Шефера увійшли в історію годинної майстерності як один з найскладніших і найдивовижніших винаходів свого часу. Численні функції механізму включали вічний календар з покажчиком фази Місяця, спліт-хронограф і хвилинний репетир. Такі особливості обробки як ручне гравіювання моста балансу, пригвинчені золоті шатони стали традиційними елементами обробки винайдених маркою годинникових механізмів і використовуються майстрами в сучасному виробництві. Воронені гвинти і тричетвертна платина також є характерними рисами в оформленні наручних аксесуарів годинникового бренду. Для своєї продукції фахівці вибирають найякісніші та перевірені матеріали, такі як золото, платина, емаль або срібло.

Покупка годинників A. Lange & Sohne онлайн-сервісом "WatchTrade"

Якщо Ви хочете продати годинник A. Lange & Sohne у Києві скористайтесь нашим сайтом. Ми гарантуємо якість обслуговування, запропонуємо реальну вартість виробу та здійснимо оплату швидко та вчасно. Телефонуйте і ми зробимо попередню оцінку Вашого виробу!

На нашому сайті також можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Breguet. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит