Продати швейцарський годинник Breguet - Watch trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Викуп годинників Breguet

В наш час існує безліч зручних способів придбання товарів, завдяки яким купівля будь-якої потрібної людині речі відбувається не виходячи за поріг рідного будинку. Відомий у Києві інтернет-магазин «WatchTrade» крім величезного асортименту дорогих аксесуарів всесвітньо відомих брендів надає відвідувачам сайту можливість продати свої прикраси або мобільні пристрої на найвигідніших умовах. Викуп годинника Breguet в Києві бу компанією «WatchTrade» відповідає високій репутації онлайн-сервісу і відбувається за допомогою оціночної експертизи професіоналів ювелірної справи. Скупка ювелірних виробів і брендових наручних годинників також входить до переліку послуг інтернет-сервісу «WatchTrade».

Швейцарськиі годинники Breguet

Швейцарські аксесуари Breguet є одними з найбільш затребуваних у світі з моменту випуску своєї першої колекції і по наші дні. Історичним початком заснування марки послужило відкриття одним талановитим годинникарем приватної майстерні в Парижі в 1775 році. Абрахам-Луї Бреге, автор легендарних винаходів, зумів перевернути уявлення існуючого суспільства про можливості годинникових механізмів. Слава про творчі успіхи обдарованого майстра швидко облетіла світ, викликавши масу позитивних відгуків навіть на літературній ниві. Відомий російський співає і письменник Пушкін А.С. залишив згадку про якість швейцарського дива в одному зі своїх романів «Євгеній Онєгін». Наручний годинник Breguet, який завжди ототожнювався з статком і розкішшю, у багатьох країнах стали культовими і надали важливий вплив на культуру годинного мистецтва в цілому. Широкий список складних функцій, прекрасні естетичні дані, висока точність і надійність моделей здобули масу шанувальників серед верхівки паризького суспільства. Не дивлячись на тривожний вітер революції, який змусив Бреге перевезти своє виробництво на батьківщину в Швейцарію, компанія зуміла продовжити виробництво без особливих фінансових втрат.

Список винаходів годинникової марки досить великий і продовжує збільшуватися з кожним наступним роком існування. З найвідоміших робіт легенди годинникової історії є турбійон, пружина гонгу, «вічний» годинник з автопідзаводом, антиударна система «pare-chute» і механізм з інерційним вантажем. Два останні винаходи були першими в світі на момент їх створення.

Після смерті геніального засновника сімейного виробництва в 1823 році, годинник Breguet продовжує радувати своїх шанувальників новими досягненнями та інноваційними рішеннями, застосовуваними майстрами компанії в розробці нових функціональних можливостей механізмів. Не дивлячись на часту зміну управлінської ланки, годинний бренд Breguet входить до складу групи компаній Swatch Group AG і продовжує втілювати в прекрасних виробах отримане від свого талановитого засновника.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є IWC. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит