Продати швейцарський годинник Girard Perregaux за вигідною ціною

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Викуп брендового годинника Girard Perregaux

Сучасна компанія «WatchTrade» допоможе кожному клієнту приєднатися до високого годинникового мистецтва швейцарського наручного годинника, поринути в світ розкоші неперевершених ювелірних прикрас провідних світових брендів. Купівля будь-якої продукції з асортименту сервісу максимально ефективна для обох сторін, а ряд додаткових послуг відкриває цікаві можливості для тих, кому необхідно швидко продати свої аксесуари або здійснити викуп годинників Girard Perregaux в Києві бу. В якості ще одного виду діяльності інтернет-сервісу «WatchTrade» виступає скуповування колишніх у використанні або нових люксових телефонів британської компанії Vertu.

Швейцарський годинник Girard-Perregaux

Старовинна швейцарська мануфактура Girard-Perregaux розпочала роботу в 1791 році завдяки талановитому Жану Франсуа Батту. Дебютна серія годинників в ультратонкому корпусі принесли марці великий успіх, блискавично визначивши їй яскраве майбутнє. Багаторічна історія бренду Girard-Perregaux славиться безліччю цікавих фактів і подій, серед яких зміна політичних діячів, світові війни та економічні кризи. Однак неповторний стиль і оригінальність винаходів, що запам'ятовуються особливим шармом і витонченістю, допомогли компанії пережити всі труднощі і гідно вистояти на світовій арені годинникового мистецтва.

Годинник Girard-Perregaux має надійні зносостійкі якості і відповідає всім вимогам швейцарського звання, підтверджених безліччю експертиз і багатоетапного технічного контролю. До того ж марка є однією з небагатьох швейцарських брендів, де кожен етап виробництва відбувається в стінах власної фабрики. Виробники інших відомих годинникових брендів використовують комплектуючі Girard-Perregaux в своїх механізмах. Мануфактури Parmigiani, Cartier, Ebel вже тривалий час є незмінними клієнтами марки.

З колекцій марки, що запам'ятовуються, особливу увагу привернула лінія Vintage, відомою нетрадиційною конструкцією вигнутого корпусу. Серія оснащена рідкісним типом механічного хронографа з колонним колесом, блок якого розміщується під циферблатом.

З не меншим інтересом був зустрінутий спортивний годинник Girard-Perregaux Ferrari, а також серія спліт-хронографів з гарцюючим конем. Моделі жіночої серії Cat's Eye удостоєні великою кількістю нагород і званням «Кращі годинники року».

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є ZENITH. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит