Продати швейцарський годинник Corum - Watch trade

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля бу і нових годинників Corum

Компанія «WatchTrade» допоможе кожному купити або продати швейцарський годинник з великою вигодою, адже цінова політика нашого онлайн-сервісу набагато виграшніша за існуючі пропозиції в Києві. Фахівці сайту, онлайн-консультанти і менеджери магазину з задоволенням нададуть консультацію з будь-якого питання, що цікавить Вас, прикладаючи всі зусилля, щоб купівля необхідного аксесуара для кожного пройшла максимально ефективно. В якості ще одного виду діяльності нашого сервісу здійснюється скуповування нових або колишніх у вживанні дорогих годинників або ювелірної продукції провідних виробників розкішних аксесуарів. Компанія «WatchTrade» гарантує викуп годинника Corum в Києві бу на найвигідніших цінових умовах в Україні. Успішну угоду гарантовано!

Швейцарський годинник Corum

Популярна швейцарська марка Corum народжена в 1955 році в результаті творчого союзу двох талановитих людей Рене Банворта і Симона Риса в одному з живописних міст Швейцарії Ля-Шо. Першим втіленням авангардного стилю бренду стала символічна назва годинникового виробника, після чого вибір упав на логотип у вигляді ключа. Безліч неповторних виробів і розробок юної представниці годинникових мануфактур мали високий рівень естетичного виконання та сучасні технічні характеристики механізму. Засновники марки доклали всіх зусиль, щоб швейцарський годинник Corum міг ставитися до числа найпопулярніших аксесуарів у світі. Применение передовых технологий, инновационных решений и нестандартных дизайнерских форм помогли основателям бренда выпустить свою первую сенсационную серию часов, для которых корпус изготовлялся из настоящих золотых монет номинантом в 10 и 20 долларов, в средину которых и помещали конструкцию ультратонкого кварцового механізму. З не меншим успіхом був прийнятий наступний годинник Corum Watches Admiral's Cup з гравіюванням вітрильника на задній кришці і прапорцями на циферблаті замість цифр.

Переживши безліч переломних моментів і труднощів на шляху становлення швейцарського бренду, компанія змогла впевнено стати на ноги під керівництвом досвідченого американського підприємця і бізнесмена Северина Вундермана, який надав потужну фінансову підтримку виробництву. Саме йому присвятили випуск однієї з сучасних колекцій марки під назвою Bubble. «Хуліганський» стиль дизайнерської лінії Bubble втілений в несподівано яскравих кольорах і оригінальною куполоподібною формою скла циферблату.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських годинникових брендів, одним з яких є Tag Heuer. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит