Продати швейцарський годинник Chopard. Купівля бу і нових годинників в Києві

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля оригінальних годинників Chopard

Всі сучасні технічні досягнення зроблені для того, щоб купівля необхідних речей відбувалася якомога легше і швидше. Надійний онлайн-сервіс «WatchTrade» володіє всіма перевагами комфортного онлайн-шопінгу, пропонує своїм клієнтам широкий асортимент брендових аксесуарів та масу додаткових послуг. У нас Ви зможете купити годинник Chopard з будь-якої відомої колекції, навіть найексклюзивнішої, або ж продати свій телефон Vertu і ювелірні прикраси.

Компанія також здійснює викуп годинника Chopard в Києві або нових. Для найбільшої вигоди обох сторін, сервіс «WatchTrade» пропонує свою експертну оцінку з залученням професійних фахівців у даній області. Ряд послуг компанії також відноситься скуповування ювелірних прикрас відомих світових брендів, швейцарських годинників та люксових смартфонів Vertu.

Швейцарські годинники Chopard

Легендарний швейцарський виробник наручного годинника Chopard заснований в 1860 році ремісником Луї-Уліссом Шопаром з невеликого швейцарського міста Сонвійє. Починаючи з перших колекцій, винаходи Chopard миттєво завоювали повагу серед цінителів годинникового ремесла надзвичайною красою аксесуарів, що нагадують вишукані ювелірні прикраси.

Перша серійна партія L.U.C., назва якої є скороченою абревіатурою імені талановитого Луї-Улісса Шопара, стала втіленням розкішної годинникової класики початку XX-го століття, набула свого будинку в колі родини російського імператора Миколи II.

Черга наступних подій в історії розвитку марки, серед яких економічні кризи, кварцовий бум і зміна власників бренду, трохи сповільнила темпи просування, проте 1974 рік стабілізував ситуацію, випустивши нову серійну партію вже жіночих моделей ювелірних годинників.

 

Незважаючи на високу вартість, жіночий годинник Chopard Happy Diamonds став одним з найбільш продаваних маркою протягом двох років після їх випуску. Механізм надзвичайної краси, інкрустований розсипом найчистіших діамантів у поєднанні з елементами обробки дорогоцінних металів. Ключовим моментом дизайнерського рішення власникам запам'яталася форма стікаючої краплі, реалізованої завдяки бездоганній мозаїці з діамантів.

Через кілька років компанія випускає наступну резонансну колекцію спортивного годинника зі шкіряним ремінцем Mille Miglia на честь однойменного італійського ралі.

 

З сучасних випусків годинникової марки відома лінія L.U.C&Quattro, моделі якої оснащені дев'ятиденним запасом ходу. До святкування 150-річного ювілею годинного будинку, виходить несподівана колекція наручних аксесуарів для жінок і чоловіків «Animal World» з унікальними яскравими моделями в її складі.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Harry Winston. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит