Продати швейцарський годинник Chanel. Викуп бу годинника

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля годинника Chanel

Сучасній людині сьогодні доступна безліч зручних способів онлайн-шопінгу, завдяки яким купівля необхідних їй товарів здійснюється не встаючи через комп'ютер. Відкритий в Києві інтернет-магазин «WatchTrade» крім асортименту наручного годинника та ювелірної продукції всесвітньо відомих брендів пропонує клієнтам можливість продати свої прикраси або дорогий годинник на найвигідніших умовах. Викуп годинника Chanel в Києві бу сервісом «WatchTrade» відповідає його надійній репутації, і відбувається з залученням професійної експертизи наданих клієнтом аксесуарів, що в результаті економить загальні час і кошти. Скупка ювелірної продукції та брендових швейцарських годинників є додатковими послугами компанії «WatchTrade».

Швейцарські годинники Chanel

Улюблені наручні годинники Chanel є одними з найдорожчих аксесуарів у світі, самодостатність стилю яких повністю відповідають тенденціям модного будинку великої Коко Шанель. Всесвітньо відомий будинок CHANEL вже давно займає лідируючі позиції в сфері моди і є зразком класики і елегантності. Більша частина виробництва CHANEL займає пошиття одягу, проте з 1987 року маркетингова політика марки розширила свій вплив на світову моду прикрасами і наручним годинником, випущеним у складі дебютної колекції в Шо-де. >

Дебютна серія годинників «Premiere» першою втілила сміливі дизайнерські ідеї легендарної модистки оригінальною восьмикутною формою корпусу механізму. Повторюючи контури восьмикутника, дизайнери годинникового будинку імітували форму Вандомської площі, одного з найулюбленіших місць своєї попередниці Коко Шанель. Ніжний ланцюжок тонкої роботи зі шкіряними вставками, усипаними діамантами найвищої проби, доповнював класичний образ моделі жіночих годинників.

Асоціативними стали і наступні моделі, такі як годинник «Camelia», створені на пам'яті про улюблену квітку засновниці будинку, і годинник «1932», що символізує дату виходу дебютної серії ювелірних прикрас Cha.

Велика команда професійних майстрів і дизайнерів представляє сьогодні сучасне годинне виробництво марки, розміщене в Швейцарії, в місті Ля-Шо-де-Фон, де відбувається складання та тестування міцних високоякісних надточних механізмів Cha. Переважними матеріалами для виготовлення деталей механізму виступає кераміка, відома підвищеною зносостійкістю та антимагнітними властивостями.

Так як і вся продукція модного будинку предметів розкоші, дизайнерські лінії наручних аксесуарів виконуються в чорно-білих тонах, не виходячи за межі основної стилістичної концепції Коко Шанель.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Roger Dubuis. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит