Продати швейцарський годинник Boucheron. Скупка бу годинник у Києві

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Купівля оригінальних годинників Boucheron

Маєте бажання вигідно продати швейцарський годинник — наша компанія «WatchTrade» допоможе Вам швидко це здійснити! Купівля Ваших товарів є простою і зручною послугою. Є можливість попередньо дізнатися вартість годинника по телефону. Здійснюється також скуповування швейцарських годинників як нових, так і колишніх у використанні. Компанія максимально вигідно реалізує викуп годинника Boucheron в Києві, тому не втрачайте ні хвилини і отримуйте щедру матеріальну винагороду за свій товар.

Швейцарський годинник Boucheron

Boucheron — це престижна марка елітного годинника, виготовленого з високоякісних матеріалів. Вона була заснована Фредеріком Бушероном ще в 1853 році. Ця людина зуміла просту ювелірну майстерню перетворити на велику фірму, яка на сьогоднішній день вважається однією з передових на ринку.

Годинник Boucheron відрізняється елегантністю. Для їх створення використовуються дорогоцінні метали, а в якості декору виступають спеціально підібрані камені. Популярні такі колекції: Ava deco, Crazy Collection, а також Ma jolie, Carree та інші.

Найбільш жіночною колекцією вважається Ava deco. Вона представляє ювелірні вироби з діамантів і золота. Годинник має такі особливості: циферблат виконаний з світлого перламутру, для стекол використовується сапфір, а сам механізм є кварцовим.

Колекція же під назвою Carree є по-своєму дивовижною. Матеріал для годинників — це сталь, золото білого і рожевого відтінку, а в якості прикрас використовуються діаманти.

Для чоловічої аудиторії фірма подбала про створення особливих колекцій, що відрізняються своєю практичністю, оригінальним дизайнерським рішенням і високою якістю. Представлені колекції наступних наручних годинників: Paname, Reflet, Ronde та ін. Годинник допомагає створити стильний образ і підкреслити переваги свого власника.

Компанія Boucheron продовжує радувати своїх клієнтів, створюючи шикарний наручний годинник. Один з останніх ювелірних досягнень — оригінальний годинник The Sensorials з діамантовим корпусом і сатиновим ремінцем чорного кольору, Les Absolues з ремінцем рожевого кольору, годинник The Audacious з виглядом.

Бренд наручного годинника Boucheron успішно закріпився на ринку ювелірних виробів, посівши почесне місце лідерів серед відомих марок. Широкий арсенал годинника представлений стильними і оригінальними різновидами.

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських брендів, одним з яких є Jaeger LeCoultre. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит