Продаж годинників Audemars Piguet. Викуп бу годинника

Контактна інформація

--- Телефон ---

067 914 44 44

--- Email ---

office@watchtrade.com.ua

--- Зворотній зв'язок ---

Відправити запит

Скупка годинників Audemars Piguet

Покупка годинника Audemars Piguet в Києві здійснюється швидко якісно і без посередників нашим сервісом. Технічні досягнення нашого часу відкривають необмежені можливості для придбання товарів або продажу через інтернет, їх популярність зростає з кожним днем серед клієнтів. Завдяки сучасним технологіям, купівля будь-якої необхідної речі відбувається в два кліка, що дуже зручно і дозволяє зберегти дорогоцінний час. Онлайн-сервіс «WatchTrade» пропонує широкий спектр послуг, як для цінителів вартового мистецтва, так і для шанувальників ювелірних прикрас або телефонів класу люкс. Компанія «WatchTrade» здійснює викуп годинника Audemars Piguet в Києві бу і нових на найприємніших цінових умовах. Індивідуальна консультація та експертна оцінка фахівців допоможе оцінити товар і продати його якнайвигідніше для клієнта. Для власників дорогоцінних аксесуарів серед послуг магазину «WatchTrade» здійснюється скуповування нових або колишніх у використанні прикрас та коштовностей відомих брендів.

Швейцарські годинники Audemars Piguet

Годинний бренд Audemars Piguet з моменту заснування марки в 1875 році в швейцарському місті ЛеБрассю продовжує підкорювати серця цінителів годинного ремесла неординарним дизайном і дивовижним стилем оформлення своїх винаходів. Засновниками бренду стали Едвард-Огюст Піге і Жуль-Луї Одемар, відразу розділили між собою управління мануфактурою на рівноправні ділянки. Міцний союз однодумців дозволив Пізі займатися фінансовими справами компанії, коли Одемар керував виробництвом і вважався технічним директором. Продукція швейцарської марки швидко набула популярності і з часом збільшилася до 15000 примірників на рік. З ключових особливостей вироблених брендом наручних механізмів виділяється ручне складання, незвичайний дизайн і поєднання різних стильових рішень, що дозволяють об'єднати в одному механізмі спортивні і класичні елементи, в особливості шкіру і.

У якості найвідоміших і популярних моделей марки виступають легендарний годинник Audemars Piguet Royal Oak, феєричний випуск якого запам'ятався незвичайною на час революційної формою циферблата, що повторює контури восьмикутника. Не дивлячись на спортивний образ механізму Royal Oak, модель досі одна з найбільш затребуваних і продовжує виходити в складі базових колекцій бренду.

Сучасний каталог наручних механізмів компанії Audemars Piguet містить різні варіанти аксесуарів, від класичних механізмів до незвичайних надтонких.

Нам Ви можете продати годинник Audemars Piguet

На нашому сайті можна знайти інформацію про велику кількість швейцарських годинникових брендів, одним з яких є Panerai. На сторінці бренду можна дізнатися про його історію, особливості, а також отримати інформацію про покупку годинника за допомогою компанії Watch Trade.

Відправити запит